Špecialista expanzie

OKAY Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Krajná 86, Bratislava, Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- monitoring súčasných a novovzniknutých nákupných centier, Retail parkov
- aktívne vyhľadávanie vhodných priestorov pre otváranie nových predajní v určených lokalitách
- jednanie s majiteľmi a správcami objektov o podmienkach, komunikácia s príslušnými úradmi
- príprava nových zmlúv
- správa a úprava existujúcich zmluvných vzťahov, optimalizácia nákladov
- spolupráca s ostatnými oddeleniami centrály na rozvoji spoločnosti
- administratíva a evidencia zmlúv

- možnosť osobného a profesného rozvoja v stabilnej spoločnosti
- perspektívna, atraktívna a samostatná práca
- motivujúce platové ohodnotenie podľa dosiahnutej praxe a výsledkov
- zázemie stabilnej a rastúcej spoločnosti
- príjemné prostredie a mladý kolektív

Svoj životopis, spolu s motivačným listom nám zašlite na našu adresu. Ak je to možné, pripojte aktuálnu fotografiu.
Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.
Pre viac informácií kliknite na: http://kariera.okay.cz/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

- SŠ/VŠ, prax na obdobnej pozícii v reťazcoch, prípadne u developerov
- komunikatívnosť a asertivita
- obchodné nadanie a aktívny prístup
- ochota cestovať po celom území SR
- dobré prezentačné a vyjednávacie schopnosti
- dôslednosť, systematičnosť

Spoločnosť Okay je popredným predajcom elektrospotrebičov a nábytku. Máme viac ako 130 predajní po celej Českej republike a Slovensku a stále rastúci e-shop.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1982529  Dátum zverejnenia: 20.5.2015