Brigáda, nie len pre študentov VŠ - /asistent/ka predaja pre našu predajňu v Bratislave

OKAY Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Pezinok, okres Senec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

19.12.2014 Vás čakáme v našej predajni na Zlatých Pieskoch
Hľadáme šikovných, ambicióznym ľudí, ktorí majú chuť si finančne prilepšiť a popri tom spoznať prácu v našej firme.
Ponúkame Vám 3 EUR/h a podiel z Vami predaného tovaru vo výške 2,5% z obratu.

Ponúkame:
- moderné zázemie silnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, príďte zajtra, 19.12.2014 v čase od 9,00 do 12,00h na našu predajňu OKAY na Zlatých Pieskoch v Bratislave, určite sa dohodneme.
Čakáme Vás!

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Počet rokov praxe

1

- ak máte chuť, viac ako 18 rokov, príďte sa ukázať, určite sa dohodneme.
- rešpektujeme, že ste v prvom rade študent/ka.
- naša predajňa sa nachádza na Zlatých pieskoch.

Spoločnosť Okay je popredným predajcom elektrospotrebičov a nábytku. Máme viac ako 130 predajní po celej Českej republike a Slovensku a stále rastúci e-shop.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1960465  Dátum zverejnenia: 18.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou