Zástupca vedúceho predajne v Pezinku

OKAY Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, okres Pezinok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:

- podpora pre zákazníkov, ktorí potrebujú poradiť pri výbere a nákupe elektrospotrebičov,
- ponúkať splátkové systémy,
- starať sa a budovať si vzťahy so stálymi zákazníkmi,
- zlepšovať vzhľad, funkčnosť a atraktivitu zvereného úseku predajne,
- napomáhať plynulému chodu predajne,
- pravidelne sa vzdelávať v oblasti elektrospotrebičov a zákazníckeho servisu, čo využijete ako v osobnom tak aj v profesijnom živote

Čo ponúkame:

- zaškolenie,
- zaujímavú finančné ohodnotenie,
- stabilné zázemie a podporu veľkej spoločnosti,
- veľmi dobré perspektívy do budúcna!,
- zaujímavú, rôznorodú a motivujúcu prácu,
- možnosť nástupu IHNEĎ

- v prípade, že máte záujem o pracovnú ponuku, zašlite prosím svoj životopis spolu s fotografiou na nižšie uvedený e-mail.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti z obchodnej činnosti alebo služieb (elektro výhodou),
- dynamická osobnosť s vodcovskými schopnosťami,
- výborné obchodnícke schopnosti, prozákaznícke cítenie,
- organizačné schopnosti, rozhodnosť, komunikatívnosť, ústretovosť, samostatnosť,
- trestná bezúhonnosť,

Spoločnosť Okay je popredným predajcom elektrospotrebičov a nábytku. Máme viac ako 130 predajní po celej Českej republike a Slovensku a stále rastúci e-shop.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1458759  Dátum zverejnenia: 19.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou