Lokálny manažér pre predaj B2B

OKAY Slovakia, spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:
* Podpora predajní v oblasti B2B aktivít vo svojom regióne
*Zodpovednosť za predajné výsledky a plnenie plánov predajov v oblasti B2B
* Príprava školiacich materiálov, spracovanie reportov
*Tvorba a implementácia pracovných postupov na predajňach pre B2B
* Zodpovednosť za dodržiavanie pracovných postupov na predajňach za B2B

* Zázemie silnej spoločnosti, firemné a zamestnanecké výhody.
* Možnosť osobného a profesionálneho rastu v prosperujúcej a expandujúcej spoločnosti.
* Automobil, notebook a mobilný telefón.
* Perspektívna a zaujímavá práca.
* Motivujúce platové ohodnotenie

Pokiaľ Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku

Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Požadujeme:
* SŠ/VŠ, praxe v obchode min. 5 rok
* skúsenosti s vedením týmu min. 2 roky
* komunikatívnosť, PRO-aktívne a asertívne jednanie, schopnosť motivovať
* skúsenosti s akvizíciami a školením obchodných znalostí– veľkou výhodou
* užívateľská znalost MS Office
* vodičský preukaz sk. B, aktívny vodič

Spoločnosť Okay je popredným predajcom elektrospotrebičov a nábytku. Máme viac ako 130 predajní po celej Českej republike a Slovensku a stále rastúci e-shop.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1453425  Dátum zverejnenia: 1.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou