Obchodník - nákupca

OKAY Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Krajná 86, Bratislava
Termín nástupu
23.10.2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vedenie obchodných rokovaní s dodávateľmi o nákupných podmienkach,
- rozhodovanie o skladbe sortimentu našej spoločnosti,
- rozvíjanie a udržiavanie dodávateľsko odberateľských vzťahov s obchodnými partnermi,
- aktívny monitoring vývoja trhu, mapovanie konkurenčného prostredia a nových trendov,
- zodpovednosť za zverený sortiment a za dosiahnuté výsledky
- vykonávanie pravidelných analýz predaja a následné reporty,
- vyjednávanie o nákupných cenách
- analýzy vývoja a denná analýza výsledkov

- pri nástupe do zamestnania absolvujete zaškoľovací proces,
- platové ohodnotenie je doplnené výraznou motivačnou zložkou,
- možnosť rýchleho rozvoja a postupu v dynamickej expandujúcej spoločnosti,
- a v neposlednom rade Vám ponúkame stabilné zamestnanie v úspešnej a ziskovej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala,
- pošlite nám Váš profesný štrukturovaný životopis s fotografiou
- do predmetu správy uveďte prosím presný názov pracovnej pozície
Pre viac informácií kliknite na http://www.profesia.sk/microsite/okay/
Vyhradzujeme si právo, odpovedať len vybraným kandidátom. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT,ekonomické,elektrotechnické,technické,strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

Počet rokov praxe

2

- prax v oblasti obchodu alebo predaja elektrospotrebičov je výhodou,
- silná orientácia na výkon,
- výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti,
- časová flexibilita

Spoločnosť Okay je popredným predajcom elektrospotrebičov a nábytku. Máme viac ako 130 predajní po celej Českej republike a Slovensku a stále rastúci e-shop.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1412271  Dátum zverejnenia: 9.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou