Junior účtovník

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Krajná 86, 821 04 Bratislava
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
  • budete zodpovedať za spracovávanie a evidenciu režijných faktúr a bankových výpisov
  • účtovanie štandardných účtovných prípadov podľa pokynov nadriadeného
  • príprava účtov k účtovnej závierke, účtovná závierka a inventarizácia pridelených analytických účtov

Iné výhody

Ponúkame
  • perspektívnu a stabilnú prácu v silnej expandujúcej spoločnosti
  • motivujúce platové ohodnotenie
  • moderné pracovné prostredie
  • zaškolenie a podporu pri adaptácii

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Požadujeme:
  • SŠ vzdelanie
  • Vašou prednosťou je komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť, dôslednosť a presnosť
  • Máte záujem sa naďalej vzdelávať a odborne rásť v ekonomickej oblasti
  • Práca s PC, MS Office - Excel, Word - aktívne
  • Skúsenosti s prácou s účtovným software SAP výhodou

Od roku 1994 sme sa stali jedným z najväčších predajcov elektrospotrebičov s najširšou sieťou vlastných predajní v Českej republike. Expandovali sme aj na Slovensko. Dnes tvorí naša predajná sieť 150 predajní v Českej a Slovenskej republike.
Spoločnosť OKAY Slovakia vstúpila na slovenský trh v roku 2002. Od začiatku sa radíme medzi hlavných hráčov na trhu a svoju pozíciu neustále posilňujeme. Túto víziu sa nám darí napĺňať najmä vďaka našim verným zákazníkom. Sme právom hrdí na to, že naša firma zastáva stabilnú pozíciu na trhu, je zdravá a expanduje.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Maloobchod

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis, motivačný list, prípadne fotografiu na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Vzhľadom na veľký záujem, bohužiaľ, nie je možné odpovedať každému kandidátovi osobne, preto budeme telefonicky kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá na danú pozíciu.
V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať do termínu ukončenia výberového konanie (tzv. 14 dní od zverejnenia inzercie) považujte výberové konanie za uzavreté, s tým, že na danú pozíciu bol vybraný iný kandidát, ktorý spĺňa všetky nami uvedené požiadavky na danú pozíciu.
Ďakujeme za pochopenie.

Ak máte záujem o viac informácií, kliknite na http://kariera.okay.cz/

Adresa spoločnosti

OKAY Slovakia, spol. s r.o.
Krajná 86
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Remeňová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1358585   Dátum zverejnenia: 7.12.2016