Osobný vodič/ Osobná ochrana osoby

OK-V s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.11.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 055 EUR/mesiac+odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca osobného vodiča pre generálneho riaditeľa spoločnosti
- doprava rodinných príslušníkov riaditeľa spoločnosti
- bezpečnostný servis osobnej ochrany
- doprava obchodných partnerov spoločnosti
- kompletná starostlivosť o vozový park spoločnosti

-práca nie je až na 8 hodín denne avšak plat je garantovaný aj keď sa pracuje menej hodín (potrebné byť len k dispozícií od pondelka do piatka na telefóne)
-víkendy a sviatky voľné
-práca pre ústretového zamestnávateľa
-služobný telefón
-služobné auto

Žiadame uchádzačov o zaslanie nasledovných dokumentov e-mailom na adresu [email protected] najneskôr do termínu 15.10.2021 :
1. životopis s fotografiou (CV bez fotografie neberieme do úvahy)
2. motivačný list
+ popis šoférskych skúseností
+ popis skúseností s osobnou ochranou osôb a absolvovanými kurzami

Uchádzačov , ktorý spĺňajúcich požiadavky budeme kontaktovať a pozveme na pohovor v Bratislave. Telefonicky je možné kontaktovať od Pon. do Pia. 9:00 hod- 18:00 hod. Z časového hľadiska kontaktujeme len VYBRANÝCH uchádzačov !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- prax minimálne 5 rokov ako vodič + limuzíny
- životopis s fotografiou
- skúsenosti s osobnou ochranou osôb, poprípade s - absolvovanými kurzami

Spoločnosť zaoberajúca sa kúpou a predajom nehnuteľností, pozemkov .
Zaoberajúca sa novými projektami v priemyselnej oblasti.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2782437  Dátum zverejnenia: 29.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 055 EUR/mesiac