Obchodný zástupca - Senior

OK Strojservis, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín, okres Trenčín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma OK Strojservis SK je slovenskou spoločnosťou s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami v strojárenskom odvetví. Sme výhradný distribútor a dodávateľ technológií pre priemyselnú automatizáciu. Pôsobnosť spoločnosti je v celej ČR a SR.
V súčasnej dobe rozširujeme náš tím na Slovensku o pozíciu Obchodný zástupca - Senior.

Požadujeme

• príjemné a profesionálne vystupovanie
• samostatnosť a spoľahlivosť, časovú flexibilitu
• dobré komunikačné schopnosti
• záujem o ďalšie vzdelávanie a profesionálny rozvoj
• záujem cestovať po celej SR
• vzdelanie - úplné stredoškolské / vysokoškolské (zameranie elektro, strojárstvo)
• vodičský preukaz skupiny B
• znalosť Aj alebo Nj (na komunikatívnej úrovni)
• skúsenosti s riadením tímu

Ponúkame

• zázemie spoločnosti s dlhoročnou tradíciou a ponukou kvalitných produktov
• stály pracovný pomer, práca na plný úväzok
• odborné zaškolenie (vhodné aj pre absolventov)
• zodpovedajúce platové ohodnotenie
• prácu v mladom dynamickom kolektíve
• vybavenie - notebook, mobilný telefón
• benefity - provízie z predaja, kvalitné zaškolenie, kvalitné produkty

Náplň práce

• starostlivosť o stálych zákazníkov a rozvoj nových obchodných príležitostí
• osobný kontakt s novými i stálymi zákazníkmi
• príprava obchodných ponúk a prezentácií
• zodpovednosť za vlastnú realizáciu zákaziek
• poradenská a technická podpora zákazníkom
• samostatné vzdelávanie o nových technológiách (Aj alebo Nj)
• prezentácia spoločnosti na veľtrhoch

Požiadavky na zamestnanca

ID: 1719752  Dátum zverejnenia: 23.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.