Obchodný zástupca / Technický poradca - OK Strojservis SK, s.r.o.

OK Strojservis SK, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
01.12.2014
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1500 EUR/mesiac, + progresívny bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• starostlivosť o stálych zákazníkov a rozvoj nových obchodných príležitostí
• osobný kontakt s novými i stálymi zákazníkmi
• príprava obchodných ponúk a prezentácií
• zodpovednosť za vlastnú realizáciu zákaziek
• poradenská a technická podpora zákazníkom
• samostatné vzdelávanie o nových technológiách (Aj alebo Nj)
• prezentácia spoločnosti na veľtrhoch

• zázemie spoločnosti s dlhoročnou tradíciou a ponukou kvalitných produktov
• stály pracovný pomer, práca na plný úväzok
• odborné zaškolenie (vhodné aj pre absolventov)
• zodpovedajúce platové ohodnotenie
• prácu v mladom dynamickom kolektíve
• vybavenie - notebook, mobilný telefón
• služobné auto po skúšobnej dobe
• benefity - provízie z predaja, kvalitné zaškolenie, kvalitné produkty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Firma OK Strojservis SK je česko - slovenskou spoločnosťou s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami v strojárenskom odvetví. Sme distribútor a dodávateľ technológií pre priemyselnú automatizáciu.
Pôsobnosť spoločnosti je v celej ČR, SK a PL.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1926864  Dátum zverejnenia: 12.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1500 EUR/mesiac, + progresívny bonusový systém