Obchodný zástupca

OK servis

v okolí miesta bydliska, Bratislava, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Nové Mesto nad Váhom, Púchov, Trenčín, Komárno, Levice, Nitra, Šaľa, Topoľčany, Banská Bystrica, Brezno, Detva, Krupina, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Žarnovica, Žiar nad Hronom
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre obchodných zástupcov na prípravu objednávok pre servisné služby u vopred dohodnutých zákazníkov našej spoločnosti
- obhliadka a kontrola plastových okien po záručnej dobe u vopred dohodnutých zákazníkov našej spoločnosti.
- kontrola tesnosti a funkčnosti plastových okien
- pripravenie cenovej ponuky pre zabezpečenie servisu okien a okenných doplnkov, tieniacej techniky a žalúzií

- práca vo svojom regióne
- obhliadky zabezpečené a garantované spoločnosťou každý deň
- flexibilná pracovná doba
- kariérny rast
- motivačný systém odmeňovania
- profesionálne zaškolenie

Ak Vás táto naša ponuka oslovila, prosím pošlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti z priameho predaja tovaru, služieb, pôžičiek, poistiek výhodou
- vhodné aj pre skúsené obchodníčky

Spoločnosť OK servis vykonáva servis všetkých typov plastových, hliníkových okien a drevených eurookien. Združuje ľudí, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s výrobou, montážou a servisom okien.

Adresa spoločnosti

OK servis
Železničná 40
98401 Lučenec

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Garaj
E-mail: poslať životopis
ID: 3068760   Dátum zverejnenia: 18.5.2017