Можливість для людей з України
Logo Ohnisko Fire Dining Brew Bar

Čašník/čka, Barman/ka

Ohnisko Fire Dining Brew Bar

Miesto práce
Gorkého 9, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.Bonusový systém na základe obratu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Ohnisko Fire Dining & Brew Bar rozširujeme svoj tím. A preto hľadáme nových parťákov za bar a na rajón. Ak ťa práca v gastre baví a chceš to dávať s nami, poď do toho.

Požadujeme zodpovednosť, flexibilitu a lásku k baru (čo by nemal byť problém).

Skúsenosti sú vítané, no nie nevyhnutné. Úprimná ochota a láska ku gastronómii sú pre nás rovnako váženými.
Máme flek pre TPP, aj brigádne.
Uvedený plat je orientačný a môže sa meniť na základe tvojich skúseností, nadšenia a očakávaní.

Ponúkame stabilitu, zohratý tím, prácu s kvalitnými surovinami, férovosť, atraktívne interné aj externé školenia, v koncepte ocenenom Zlatou vidličkou od prestížneho bedekra Gurmán na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ohnisko Fire Dining & Brew Bar je podnikom, ktorý ponúka zážitky v neformálnom a priateľskom prostredí.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ondrej Ujheli
E-mail: poslať životopis
ID: 4821251  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.