Reagujte bez životopisu

Mistr ve stavebnictví

OHLA ŽS, a.s., divize Železnice

Místo práce
Tuřanka 1554, Slatina, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte stavební vzdělání a na stavbě jste jako doma? Víte, jak řídit výstavbu stavebních objektů a organizovat práce na staveništi? Pak hledáme právě Vás!

Potřebovali bychom od Vás:

  • SŠ stavebního směru, vhodné i pro absolventy
  • znalost MS Office
  • řidičský průkaz skup. B
  • ochotu cestovat a časovou flexibilitu
  • bude velkou výhodou, pokud máte zkušenost s řízením pracovní skupiny při provádění staveb prováděných hornickým způsobem

Co u nás budete mít na starost:

  • řízení výstavby stavebních objektů
  • zajišťování organizace staveniště a řízení provozu
  • koordinaci prací podřízených, stejně tak činnosti externích dodavatelských firem
  • řízení a usměrňování technologických a pracovních postupů výstavby

Mzda: 40 až 50 000 Kč dle praxe

Místo výkonu práce: území České republiky

Nástup: květen 2024, případně dle dohody

Chcete se o naší společnosti dozvědět víc a nahlédnout do zákulisí naší společnosti a dozvědět se více o našich projektech, stavbách, volnočasových aktivitách či si přečíst zajímavé rozhovory s našimi zaměstnanci? Mrkněte na náš časopis Mozaika, který naleznete na našich webových stránkách

A co Vám za práci u nás můžeme nabídnout? Myslíme, že toho není úplně málo a doufáme, že až dočtete do konce, naše nabídka Vás zaujme natolik, že se rozhodnete zaslat nám Váš životopis:

  • cestovní náhrady - velmi si vážíme Vaší ochoty cestovat, a proto nabízíme vyšší cestovní náhrady než zákoník práce
  • zajistíme Vám na naše náklady ubytování v místě stavby (podle možností dané lokality, např. penzion)
  • dále Vám nabízíme dopravu do práce a zpět na naše náklady, pokud využíváte prostředků hromadné dopravy (vlak, autobus…)
  • 5 týdnů dovolené
  • pokud máte děti, tak i pro ně dostanete příspěvek na dětskou volnočasovou aktivitu
  • máme vlastní rekreační zařízení, kterých můžete využít i Vy za zvýhodněné ceny
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na životní pojištění
  • když onemocníte, můžete čerpat 3 dny sick days (zdravotní volno) ročně s plnou mzdou
  • prevence je také velmi důležitá v péči o zdraví a tak můžete využít onkologických prohlídek zdarma, které pro naše zaměstnance pravidelně zařizujeme
  • oblíbeným benefitem je u nás i očkování zdarma. Nabízíme očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě.
  • velmi výhodné tarify na mobilní telefon nejen pro Vás, ale i pro Vaši rodinu.
  • tvrdou práci dokážeme ocenit a tak se můžete těšit na výkonnostní odměny
  • každoročně vyhlašujeme v divadle nejlepší zaměstnance roku, kteří se za toto ocenění můžou těšit na příjemný bonus
  • neradi střídáte zaměstnání? Skvělé - loajality si velmi ceníme, a proto vyplácíme nejvěrnějším zaměstnancům naší společnosti věrnostní odměny
  • dále nabízíme odměnu za odpracované roky při odchodu do důchodu
  • jste pravidelným dárcem krve či plazmy? Pokud ano, takovou skvělou aktivitu dokážeme ocenit
  • nabízíme zajímavé bonusy pro zaměstnance za doporučení kandidátů - pokud doporučíte Vašeho kamaráda či známého a bude přijat, čeká Vás zajímavá finanční odměna, která určitě stojí za to
  • pokud rádi sportujete, budeme rádi, když se zúčastníte našeho sportovního dne
  • dále nabízíme bezúročné půjčky
  • pokud se chcete dále vzdělávat, můžete využít možností dalšího rozvoje

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete svůj strukturovaný životopis.

Těšíme se na Vás!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firemní rekreační zařízení
Vzdělávací kurzy, školení
Ubytování/příspěvek na ubytování
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Pracovní oblečení
Zdravotní volno/sickdays
Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Mobilní telefon
Příspěvek na dovolenou
Auto i pro soukromé účely
Firemní akce
Bonusy/prémie
Příspěvek na dopravu
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Nadstandardní lékařská péče

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Karla Kohlíčková
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4816166  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc