Pracovník vo výrobe lokší - valkanie lokší

Ogara, s. r. o.

Miesto práce
Pezinok, Myslenická, Bratislava, okres Pezinok
Termín nástupu
11.08.2014
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 1000 EUR/mesiac, možnosť bonusov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava zemiakového cesta, valkanie cesta, pečenie lokší.

-rodinná firma, priateľské prostredie, ľudský prístup
-veľmi dobré platové podmienky pri plnení plánov výroby
-možnosť nadčasov
-možnosť zabezpečenia ubytovania

Uchádzač o zamestnanie musí spĺňať zdravotné požiadavky pre vydanie "Zdravotného preukazu" - preukazu pre prácu s potravinami.
V prípade otázok nás kontaktujte telefonicky alebo pošlite CV.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pracovitosť, flexibilita, spoľahlivosť

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a predajom lokší v Pezinku. Vlaková stanica tri minúty od prevádzky (stanica Pezinok zastávka - cesta vlakom z Bratislavy do 20 minút). Autobusová zastávka je asi 2 minúty.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1795502  Dátum zverejnenia: 9.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 1000 EUR/mesiac, možnosť bonusov