Можливість для людей з України

Predavačka - aranžérka na plný úväzok

OG s. r. o.

Miesto práce
Senica
Termín nástupu
predpokladaný 10. 6. 2024
883 - 1 100 EUR/mesiacHlavnou úlohou predavačky je predaj, preto vás zaň radi odmeníme navyše – základná zložka mzdy predstavuje 883,-€ bez ohľadu na tržby, ďalšie ohodnotenie záleží od predaja. Výška prémií nie je nijako limitovaná, takže záleží len od Vašej šikovnosti, ako bude Vaša výplata vyzerať.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

► aktívna obsluha zákazníkov a poradenstvo
► práca s počítačom
► objednávanie, preberanie a dokladanie tovaru
► aranžovanie darčekových košov a balíčkov
► zodpovednosť za čistotu predajne

► práca v stabilnej firme s 30-ročnou tradíciou
► garancia pravidelnej výplaty mzdy
► priateľský kolektív 2 predavačiek
► pravidelný 7,5 hodinový pracovný čas:
• PO-PIA 7:00 - 15:00
• PO-PIA 10:00 - 18:00 (zmeny sa striedajú po týždni)
• každá druhá sobota 8:00 - 12:00
► príspevok na stravné
► zaplatená každá odpracovaná minúta
►kvalitné zaškolenie
► vernostný bonus

Pošlite nám profesijný životopis na email: [email protected] ktorý si starostlivo prečítame a posúdime. V prípade, že budete pre nás vhodným kandidátom, budeme Vás telefonicky kontaktovať a pozveme Vás na osobný pohovor, na ktorom si vzájomne objasníme očakávania ponúkanej pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

základy ovládania počítača - Základy

► aktívny prístup k práci
► komunikatívnosť
► príjemné a ústretové vystupovanie
► aranžérske schopnosti, cit pre estetiku
► preukaz zdravotnej spôsobilosti
► bezúhonnosť

Oto Gaža Veľkoobchod a Maloobchod (OG s.r.o.) je stabilná a úspešná spoločnosť s viac ako 30-ročnými skúsenosťami na trhu a obratom 6 miliónov EUR.

Spoločnosť prevádzkuje veľkoobchod a 3 maloobchodné predajne. Sortiment spoločnosti je široký a nachádzajú sa v ňom alko a nealko nápoje, pivo, víno, cukrovinky, tabakové výrobky a doplnkový sortiment.

Zákazníkmi spoločnosti sú bary, reštaurácie, kaviarne, hotely, potraviny, benzínové pumpy a novinové stánky.

Proklientska orientácia, široký sortiment a férové ceny sú popri našich zamestnancoch dôvody, prečo sa firme darí a rastie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 4835737  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 883 EUR/mesiac