Pracovník e-shopu

OfficeLand, s.r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská, Nové Mesto
Termín nástupu
01.04.2019
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR/mesiac, nástupný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca prevažne administratívneho charakteru, prijímanie a vybavovanie objednávok, fakturácia v ekonomickom systéme Pohoda, komunikácia so zákazníkmi, pripravovanie a balenie zásielok, úprava údajov na e-shope. Predaj tovaru zákazníkom na odbernom mieste na našej prevádzke.

- gastro lístky v hodnote 4€ bez doplatku zamestnanca
- možnosť nákupu nami ponúkaného sortimentu v nákupnej cene.
- voľné víkendy pracujeme od 8,30 do 17 hod PO-PI
- príjemné pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis a motivačný list posielajte e-mailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kancelárske potreby e-shop

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy

precíznosť, samostatnosť, dobré komunikačné schopnosti, skúsenosti v odbore kancelárske potreby výhodou. Znalosť práce v ekon. systéme Pohoda výhodou, Skúsenosti s prostredím e-shopu Magento výhodou.

Sme malá, dobre zabehnutá slovenská spoločnosť, s dobrým menom a stálou klientelou. Prevádzkujeme e-shop so širokým sortimentom papierenského tovaru, kancelárskych potrieb a techniky, výpočtovej techniky, čistiacich prostriedkov a reklamných predmetov. Na trhu sme vyše 20 rokov.
ID: 1890142  Dátum zverejnenia: 6.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 EUR/mesiac, nástupný