Account Manager

OFFICE DEPOT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
1 150 - 1 552,5 EUR/mesiacfixná zložka 1150,00 € + variabilná zložka 35 % ( až do výšky 402,50 €) v závislostí od splnenia cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- celkový rozvoj zvereného regiónu
- znalosť trhu a prieskum vývoja trhu
- servis a starostlivosť o súčasných zákazníkov a akvizícia nových zákazníkov
- identifikácia potrieb u zákazníka, spracovanie ponúk a cenotvorba
- zodpovednosť za dosiahnutie stanovených cieľov: 1. obrat, 2. marža

- dôkladné úvodné zaškolenie na produkty aj používaný obchodný systém
- samostatná a zodpovedná práca s možnosťou sebarealizácie
- vysoké motivačné finančné ohodnotenie, mzda rozdelená na fix + bonusy závislé na výsledkoch
- možnosť osobného a profesijného rastu v silnej spoločnosti
- benefity ponúkané spoločnosťou: stravné lístky, vianočné flexipassy, DDS a ostatné
- služobné vozidlo aj na súkromné účely
- služobný mobilný telefón, notebook

Pokiaľ je táto ponuka pre Vás výzvou k sebarealizácií a ďalšiemu Vášmu rastu, radi pracujete v silnej spoločnosti, staňte sa súčasťou úspešného tímu, ktorý vám umožní profesný a osobný rast. Životopis nám prosím pošlite na mail:[email protected]

Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise spoločnosti Office Depot s. r. o. súhlasí so spracovaním osobných údajov v súlade s § č. 428/2002 Z.z.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- obchodný cit a umenie predať
- schopnosť zaujať a presvedčiť
- reprezentatívne vystupovanie
- skúsenosť s prácou obchodného zástupcu - obchodníka
- spoľahlivosť, lojalita, vysoké pracovné nasadenie
- chuť a snaha učiť sa

Zaraďujeme sa medzi najväčších poskytovateľov služieb pre firmy, kancelárie a štátnu správu.
Spoločnosť bola založená v roku 1986 v meste Delray Beach v americkom štáte Florida. Naše ročné tržby sú väčšie ako 15,4 mld. dolárov a v spoločnosti po celom svete pracuje približne 52 tisíc zamestnancov.
Zaraďujeme sa na prvé miesto vo všetkých distribučných kanáloch – od maloobchodných predajní a zmluvných dodávok až po katalógový predaj a internetové obchodovanie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 714798  Dátum zverejnenia: 5.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac