Vodič Liptovský Mikuláš, Poprad

OFFICE DEPOT s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
1.4.2020
1 195 EUR/mesiacMzda je rozdelená na fixnú zložka vo výške 715,00 € + variabilnú zložku až do výšky 480,00 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Nakladanie tovaru v Žiline v ranných hodinách a následný rozvoz smer Poprad
• Denná komunikácia so zákazníkmi a dispečingom
• Pracovná doba od pondelka do piatka (od 5:30 hod ráno), voľný víkend aj sviatky
• Nakládka v krytých a vyhrievaných priestoroch

• Auto je možné parkovať v mieste bydliska (ušetrené náklady za prepravu do práce)
• Stabilné zázemie v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
• Dovolenka navyše podľa odpracovaných rokov
• Výhodné zamestnanecké nákupy
• Stravné lístky a pitný režim
• Mobilný telefón
• Firemné oblečenie

Pokiaľ máte radi šoférovanie a nerobí Vám problém komunikácia s ľuďmi a hľadáte miesto kde stojí za to byť a chcete pracovať v silnej a stabilnej spoločnosti je táto ponuka pre Vás.

Do predmetu správy prosím uveďte "Vodič"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vodič dodávkového vozidla

Počet rokov praxe

2

• Zodpovedného a pracovitého parťáka do tímu
• Usmievavého a komunikatívneho partnera pre našich zákazníkov
• Vodiča s platným vodičským preukazom a skúsenosťami v riadení dodávkových vozidla a čistým registrom trestov.

Zaraďujeme sa medzi najväčších poskytovateľov služieb pre firmy, kancelárie a štátnu správu.
Spoločnosť bola založená v roku 1986 v meste Delray Beach v americkom štáte Florida. Naše ročné tržby sú väčšie ako 15,4 mld. dolárov a v spoločnosti po celom svete pracuje približne 52 tisíc zamestnancov.
Zaraďujeme sa na prvé miesto vo všetkých distribučných kanáloch – od maloobchodných predajní a zmluvných dodávok až po katalógový predaj a internetové obchodovanie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2667192  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 195 EUR/mesiac