Inžinier kvality

Oerlikon Balzers Coating Slovakia s. r. o.

Priemyselný park Veľká Ida 770, 04455 Veľká Ida, Košický kraj, Košice
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podpora výroby vo všetkých otázkach súvisiacich s kvalitou
• Vytvorenie procesu a jeho optimalizácia
• Zaznamenávanie a vyhodnotenie meraní a výrobných dát
• Vytváranie štatistiky kvality podľa zadaní
• Identifikácia a porovnanie ukazovateľov kvality
• Analýza príčin a sledovanie pôsobenia interných a/alebo vonkajších problémov kvality
• Zavedenie plánovania kvality pre nové produkty, sériovú výrobu
• Účasť na príprave dokumentácie kvality, realizácia školení týkajúce sa kvality a pokynov po konzultácii s vedúcim výroby
• Spracovanie zákazníckych reklamácií a vytvorenie hlásení o nich
• Vykonávanie interných auditov
• Podpora projektov v oblasti zabezpečovania kvality ako i ostatných projektov

Balík výhod a benefitov bude prezentovaný vybraným uchádzačom na osobnom stretnutí.

Kontaktovať budeme uchádzačov ktorí spĺňajú naše požiadavky na danú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

• Orientácia na detail
• Schopnosť pracovať v tíme
• Flexibilita
• Nezávislosť, systematickosť a na výsledky orientovaný prístup
• Schopnosť a ochota učiť sa nové veci
• Vysoký stupeň zaujatia k práci, iniciatíva a odolnosť voči stresu

Naša spoločnosť Oerlikon je jedným z popredných svetových dodávateľov povrchových technológií, ktoré významne zlepšujú výkon a trvanlivosť presných dielov, rovnako ako nástroje pre kovopriemysel a spracovanie plastov. Ponúkame prácu s modernými technológiami v čistom prostredí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3141631  Dátum zverejnenia: 25.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa skúseností