Servisný technik

Oerlikon Balzers Coating Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Priemyselný park Veľká Ida 770, Košice
Termín nástupu
01.07.2017
Nástupný plat 900 EUR/mesiac, na základe preukázaných znalostí a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za údržbu a servis výrobných liniek, strojov a zariadení
- Zodpovednosť za komunikáciu so servisnou podporou pri hľadaní riešení
- Zodpovednosť za inštaláciu a oživovanie nových strojov a zariadení
- Očakáva sa znalosť pneumatiky, robotiky a HLAVNE elektrotechniky
- Očakáva sa aktívny prístup k technickým vylepšeniam
- Dodržiavanie plánu údržby
- Aktívna komunikácia so servisnými technikmi z Nemecka, Lichtenštajnska, Švajčiarska

Práca s technológiou povlakovania ktorá je na Slovensku inštalovaná po prvýkrát.
Doplňujúce vzdelanie zo strany spoločnosti je samozrejmosťou.
Práca v novej spoločnosti ktorá v tomto čase rozbieha výrobu a inštaluje rôzne špecifické stroje, prístroje a zariadenia.
Bonusový systém založený na proaktivite, presných cieľoch a prístupe k práci.

Odpovieme uchádzačom ktorý si jasne prečítajú nami zadané kritériá a zároveň ich aj spĺňajú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Elektrotechnické vzdelanie s príslušnými oprávneniami
Proaktivita
Schopnosť riešiť technické problémy
Motivácia učiť sa nové veci

Naša spoločnosť Oerlikon je jedným z popredných svetových dodávateľov povrchových technológií, ktoré významne zlepšujú výkon a trvanlivosť presných dielov, rovnako ako nástroje pre kovopriemysel a spracovanie plastov. Ponúkame prácu s modernými technológiami v čistom prostredí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2287871  Dátum zverejnenia: 15.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat 900 EUR/mesiac, na základe preukázaných znalostí a zručností