Web programátor (junior/senior)

Odyzeo, spol. s r. o.

Miesto práce
Sládkovičova 7, 81106 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Web Developerov, ktorí majú chuť navrhovať, programovať a udržiavať webové projekty. Voľné pozície máme pre frontend a backend programátorov.

Okrem programovania by mal daný uchádzač mať reálnu chuť učiť sa a pracovať na sebe (hlavne juniorské pozície). Aktuálne na našich projektoch používame prevažne technológie:

PHP (Laravel)
Javascript (AngularJS, ReactJS)
HTML 5, CSS 3

Programátor bude pracovať pre našich klientov, ale zároveň na našich vlastných projektoch. Našou ambíciou je vytvárať vlastné projekty globálneho charakteru. Naša spoločnosť má významných klientov, chceme nabrať šikovných ľudí a ukázať, že aj tu môžu vzniknúť projekty na špičkovej úrovni. Hľadáme tímového "A" hráča.

Sme UX/DEV studio. Kladieme teda dôraz na prepojenie dizajn a develop. Pracujeme na projektoch, ktoré sú ľuďom na Slovensku známe - vašu prácu bude určite vidieť a stretne sa s ňou mnoho užívateľov. Hľadáme človeka, ktorý bude tento fakt vnímať ako výhodu, bude aktívny a pomôže k rýchlejšiemu rastu. Okrem práce pre klientov, pracujeme aj na vlastných projektoch, takže je tu priestor na sebarealizáciu nápadov v oblastiach, v ktorých pôsobíme.

Dvakrát do roka máme teambuildingovú chatu, spoločné raňajky, kocúra Zoliho, priestornú, ale zároveň útulnu kanceláriu - bývame v Starom meste (pár minút chôdze z Hodžovho námestia).

Okrem Vášho životopisu nám zašlite zoznam webových projektov, na vývoji ktorých ste sa podieľali (ak ste sa na nejakých podieľali). Pravdepodobne nám príde množstvo životopisov a ak uvediete nejakú, aj minimálnu prax, môže to byť pre Vás výhoda. Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a vyhodnotenia v tomto výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

mať zdravý sedliacky rozum je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

HTML - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
CSS - Pokročilý
PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
PostgreSQL - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základné požiadavky:

• Prax v oblasti vývoja webových projektov
• Znalosť HTML/XHTML, PHP, MySQL, JavaScript, AJAX a súvisiacich technológii
• Skúsenosti s framework-om AngularJS výhodou
• Skúsenosti s mobilnými platformami výhodou
• Prehľad v trendoch týkajúcich sa online prostredia
• Administrácia UNIX/Linux výhodou

Kam sa naša spoločnosť a projekty posunú, závisí iba od ľudí, ktorí v nej pracujú. Hľadáme človeka, ktorý má drive, ktorého baví celá tech scéna, je iniciatívny.

Sme špecialisti na online biznis optimalizáciu. Robíme na projektoch pre O2, Tatry Mountain Resorts, Eurona, Megabooks, Privatbanku, Bepon, Diners club, Pelicantravel, ESET a na množstve ďalších projektov. Dôležitou súčasťou našej práce a filozofie je práca na našich vlastných startupoch globálneho charakteru.

V Odyzeo považujeme zamestnancov za najcennejšiu hodnotu. Podporujeme kvalitných ľudí, ktorí chcú svoj pracovný život venovať práci na zaujímavých projektoch. Ponúkame im príležitosť k rastu a rozvoju, s ohľadom na ich súkromný život.