Developer Android aplikácie myMeo

Odyzeo, spol. s r. o.

Miesto práce
Sládkovičova 7, 81106 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Android developera pre programovanie aplikácie myMeo. Jeho primárnou úlohou bude implementácia designu, teda programovanie rozhrania. Samozrejme môže sa zapojiť aj programovania backendu aplikácie. Viac o projekte sa nachádza na stránke www.myMeo.menu. Aplikácia je v súčasnosti vo fáze "minimum viable product", ale už je používaná a ideme je postupne funkčne ďalej rozširovať.

• grafické cítenie výhodou

Developer bude pracovať primárne na našich vlastných globálnych startupoch. Môže byť aj spolupráca externou formou, vhodné pre študenta vyššieho ročníka VŠ.

• Práca na medzinárodných projektoch
• Možnosť podieľať sa na vývoji vlastných projektov

Zašlite nám prosím aj popis aplikácií, na ktorých vývoji ste sa podieľali. Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a vyhodnotenia v tomto výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
XML - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme tímového "A" hráča. Kam sa tento projekt posunie, zavisí iba od ľudí, ktorí na ňom pracujú.

Sme špecialisti na online biznis optimalizáciu. Robíme na projektoch pre O2, Tatry Mountain Resorts, Eurona, Megabooks, Privatbanku, Bepon, Diners club, Pelicantravel, ESET a na množstve ďalších projektov. Dôležitou súčasťou našej práce a filozofie je práca na našich vlastných startupoch globálneho charakteru.

V Odyzeo považujeme zamestnancov za najcennejšiu hodnotu. Podporujeme kvalitných ľudí, ktorí chcú svoj pracovný život venovať práci na zaujímavých projektoch. Ponúkame im príležitosť k rastu a rozvoju, s ohľadom na ich súkromný život.