Projektový manažér

Odyzeo, spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava I., Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného projektového manažéra so zmyslom pre detail. Sú však tri dôležité veci, ktoré od nového človeka očakávame:

- samostatnosť
- zdravý "sedliacky" rozum
- technický background, rozumieť technológiam a reálnu chuť učiť sa nové

Projektový manažér bude pracovať pre našich klientov, skôr na dlhodobejších projektoch. Jeho náplňou bude:

- manažovať vyťaženosť zdrojov (programátorov, dizajnérov, analytikov)
- dohliadať na dátumy dodania - míľnikov projektu
- plánovať, vytvárať plány a rozdeľovať úlohy, kontrolovať zadané úlohy
- pripravovať zadania/špecifikácie
- odovzdávanie a akceptácia projektov
- reportovanie projektov pre klientov a vyšší manažment
- komunikácia so zákazníkom

Sledujeme trendy a inovácie. Hľadáme aktívneho človeka, ktorý sa neuspokojí s priemerným výsledkom. Okrem práce pre klientov, pracujeme aj na vlastných projektoch, ktoré si sami navrhneme a vytvoríme.

- teambuildingy (chata, spoločné raňajky, konferencie)
- pre šéfa je dôležitý výsledok, nie čas strávený v práci - voľnosť
- kancelária v centre mesta
- významní klienti

Zašlite nám svoj životopisom aj so zoznamom projektov, na riadení ktorých ste sa podieľali.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne v IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Základné požiadavky:

- minimálne 2 ročná prax v riadení webových projektov
- výborné komunikačné schopnosti
- prehľad v trendoch týkajúcich sa online prostredia
- vedieť jednoducho vysvetliť zložité veci
- ideálne pre programátorov, ktorý majú chuť prejsť do sveta manažérov

Kam sa naša spoločnosť a projekty posunú, závisí iba od ľudí, ktorí v nej pracujú. Hľadáme človeka, ktorý má drive, ktorého baví celá tech scéna, je iniciatívny.

Sme špecialisti na online biznis optimalizáciu. Robíme na projektoch pre O2, Tatry Mountain Resorts, Eurona, Megabooks, Privatbanku, Bepon, Diners club, Pelicantravel, ESET a na množstve ďalších projektov. Dôležitou súčasťou našej práce a filozofie je práca na našich vlastných startupoch globálneho charakteru.

V Odyzeo považujeme zamestnancov za najcennejšiu hodnotu. Podporujeme kvalitných ľudí, ktorí chcú svoj pracovný život venovať práci na zaujímavých projektoch. Ponúkame im príležitosť k rastu a rozvoju, s ohľadom na ich súkromný život.