Manažér internetového obchodu Liekaren.sk

Odyzeo, spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta - internetový obchod - liekaren.sk - hľadáme manažéra (-ku). Hlavnou pracovnou náplňou tejto pozície bude:

• Vyhľadávanie obchodných príležitostí, resp. vytváranie
partnerstiev s farmaceutickými spoločnosťami
• Komunikácia s existujúcimi partnermi
• Podieľanie sa na stratégii a vývoji nami poskytovaných služieb
• Práca so sociálnymi sieťami (Facebook, a pod.)
• Rozvíjanie a zefektívňovanie marketingových aktivít, spolupráca s PR a reklamnými agentúrami
• Sledovanie konkurencie a vývoja trhu
• Plánovanie a samostatné vedenie obchodných stretnutí
• Uzatváranie obchodných zmlúv

• Byť pri štarte projektu, ktorý má ambície byť jednotkou na trhu
s možnosťou expanzie na iné trhy
• Možnosť podieľať sa na tvorbe nových produktov súvisiacich s farmaceutickým sektorom
• Možnosť ďalšieho odborného a profesijného rastu

Záujemcov prosíme o zaslanie životopisu a motivačného listu na adresu [email protected]. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

V motivačnom liste prosím odpovedzte na nasledovné otázky:
- Ktorý projekt internetovej Lekárne na Slovensku alebo v zahraničí sa vám páči a prečo?
- Čo by ste zmenili / pridali na našom eshope Liekaren.sk?

Kandidáti, ktorí nezašlú CV a Motivačný list nebudú posudzovaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• výborné komunikačné schopnosti
• prehľad v trendoch týkajúcich sa online prostredia
• skúsenosti a prehľad vo farmaceutickom sektore sú výhodou
• zodpovednosť, samostatnosť, kreativita

Kam sa projekt Liekareň.sk posunie, závisí iba od ľudí, ktorí na ňom pracujú. Hľadáme človeka, ktorý má drive, je iniciatívny a tímový hráč.

Sme špecialisti na online biznis optimalizáciu. Robíme na projektoch pre O2, Tatry Mountain Resorts, Eurona, Megabooks, Privatbanku, Bepon, Diners club, Pelicantravel, ESET a na množstve ďalších projektov. Dôležitou súčasťou našej práce a filozofie je práca na našich vlastných startupoch globálneho charakteru.

V Odyzeo považujeme zamestnancov za najcennejšiu hodnotu. Podporujeme kvalitných ľudí, ktorí chcú svoj pracovný život venovať práci na zaujímavých projektoch. Ponúkame im príležitosť k rastu a rozvoju, s ohľadom na ich súkromný život.