Mechanik

Miesto práce
Vlčie hrdlo 72, Ružinov
Termín nástupu
ASAP
1 450 EUR/mesiacMesačná odmena sa skladá zo základnej zložky mzdy 1160 €/mes. + osobné prémie 290 €/mes. (25% základnej zložky mzdy). 13. a 14. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • diagnostikovanie poruchy, stanovenie optimálneho postupu a spôsobu opravy
  • vykonávanie mechanických opráv a výmeny dielov a súčiastok
  • nastavovanie mechanických, hydraulických a pneumatických dielov
  • starostlivosť a údržba pracovných strojov a zariadení
  • vykonávanie všeobecných zámočníckych prác
  • vykonávanie malých a stredných opráv na technológii
  • súčinnosť pri generálnych opravách
  • práca s VZV
  • montáž, demontáž a nastavovanie strojársko-technologických zariadení a ich častí
  • spúšťanie a odstavovanie strojovo-technologických zariadení
  • realizácia záťažových a kontrolných testov, pre odhaľovanie skrytých porúch
  • uvádzanie strojov a prístrojov do prevádzky v prevádzkyschopnom stave
  • vykonávanie pravidelných technických prehliadok a odstraňovanie zistených nedostatkov
  • čítanie jednoduchej technickej dokumentácie
  • dodržiavanie BOZP, PO a OŽP predpisov

práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti

13. plat vo výške 50 % priemerného mesačného zárobku

14. plat vo výške 100 % priemerného mesačného zárobku

príspevok do III. piliera - DDS

odmeny pri pracovných a životných jubileách

ročná odmena za hospodársky výsledok

každoročná valorizácia základnej mzdy

vybrané mzdové zvýhodnenia za sobotu a nedeľu nad rámec Zákonníka práce

nadštandardný príspevok na stravovanie

dovolenka naviac

karta MultiSport

sociálna výpomoc pri zložitých životných situáciách

psychologické poradenstvo

ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy: https://www.olo.sk/profil-spolocnosti/kolektivna-zmluva/

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu prosíme zaslať životopis na email adresu kontaktnej osoby. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu.

Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechanik - stroje a zariadenia

  • technická a manuálna zručnosť (stroje a nástroje)
  • technické myslenie, samostatnosť, precíznosť, pozornosť
  • schopnosť čítať jednoduchú technickú dokumentáciu
  • schopnosť plánovať údržbu, výmenu a opravu strojov a zariadení
  • schopnosť samostatne riešiť problémy pri opravách, poruchách strojov

Spoločnosť OLO, a.s. má na území Bratislavy významné postavenie v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi a nezastupiteľné miesto v celom odpadovom hospodárstve hlavného mesta.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Diana Cehulová
E-mail: poslať životopis