Majster

Miesto práce
Ivanská cesta 22, 821 04 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zadáva prácu vodičom a závozníkom v zmysle harmonogramu zvozov
pripravuje denné záznamy o výkone vozidla tzv. stazky, vyhodnocuje ich a elektronicky spracováva
kontroluje kvalitu vykonanej práce a dodržiavanie denných harmonogramov
vypracováva podklady pre mzdy
napĺňa SW dátami a vykonáva ich kontrolu
plánuje výkon podriadeným zamestnancom vrátane plánovania využitia ich pracovného času
rieši interné procesy, reklamačné konania vo vnútri organizácie
pripravuje pravidelný plán kontroly kvality všetkých činností
pripravuje detailný postup a manuál pre pracovné činnosti vodičov a závozníkov

práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti

13. plat vo výške 50 % priemerného mesačného zárobku

14. plat vo výške 100 % priemerného mesačného zárobku

príspevok do III. piliera - DDS

odmeny pri pracovných a životných jubileách

ročná odmena za hospodársky výsledok

každoročná valorizácia základnej mzdy

vybrané mzdové zvýhodnenia za sobotu a nedeľu nad rámec Zákonníka práce

nadštandardný príspevok na stravovanie

dovolenka naviac

karta MultiSport

sociálna výpomoc pri zložitých životných situáciách

psychologické poradenstvo

ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy: https://www.olo.sk/profil-spolocnosti/kolektivna-zmluva/

Motivačný list spolu s profesijným životopisom zasielajte výhradne e-mailom. Názov pracovnej pozície uveďte v predmete e-mailovej žiadosti. Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov pre potreby výberu na inzerovanú pracovnú pozíciu v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výroba, služby

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

znalosť odbornej problematiky a problematiky spoločnosti
povinnosť ovládať SW aplikácie určené pre závod
základná znalosť ZP a zákonov z oblasti BOZP
komunikačné a manažérske zručnosti
schopnosť tímovej práce
dobrá znalosť územia Bratislavy
riadiace a organizačné schopnosti potvrdené minimálne 5 ročnou praxou v oblasti výroby alebo služieb s podriadenosťou min. 20 zamestnancov
samostatnosť, rozhodnosť, precíznosť, spoľahlivosť, iniciatíva

bezúhonnosť

Spoločnosť OLO, a.s. má na území Bratislavy významné postavenie v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi a nezastupiteľné miesto v celom odpadovom hospodárstve hlavného mesta.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Pačutová
E-mail: poslať životopis

ID: 2067957  Dátum zverejnenia: 31.3.2015