Majster KO

Ivanská cesta 22, 821 04 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vypracováva denné zaradenie vodičov a závozníkov
zadáva prácu vodičom a závozníkom v zmysle harmonogramu zvozov
pripravuje denné záznamy o výkone vozidla tzv. stazky, vyhodnocuje ich a elektronicky spracováva
kontroluje kvalitu vykonanej práce a dodržiavanie denných harmonogramov
vypracováva podklady pre mzdy
povinnosť napĺňať SW dátami a ich kontrolu
zodpovedá za permanentnú kontrolu aktuálneho stavu stanovíšť nádoba a kontajnerov v pridelenom rajóne
plánovanie výkonu podriadeným zamestnancom vrátane plánovania využitia ich pracovného času
riešenie interných procesov, raklamačných konaní vo vnútri organizácie
predkladá stanoviská k žiadostiam k zmene v zapojení do systému zberu KO
pripravuje pravidelný plán kontroly kvality všetkých činností
príprava datailného postupu a manuálu pre pracovné činnosti vodičov a závozníkov

práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti

13. plat vo výške 50 % priemerného mesačného zárobku

14. plat vo výške 100 % priemerného mesačného zárobku

príspevok do III. piliera - DDS

odmeny pri pracovných a životných jubileách

ročná odmena za hospodársky výsledok

každoročná valorizácia základnej mzdy

vybrané mzdové zvýhodnenia za sobotu a nedeľu nad rámec Zákonníka práce

nadštandardný príspevok na stravovanie

dovolenka naviac

karta MultiSport

sociálna výpomoc pri zložitých životných situáciách

psychologické poradenstvo

ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy: https://www.olo.sk/profil-spolocnosti/kolektivna-zmluva/

Motivačný list spolu s profesijným životopisom zasielajte výhradne e-mailom. Názov pracovnej pozície uveďte v predmete e-mailovej žiadosti. Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov pre potreby výberu na inzerovanú pracovnú pozíciu v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výroba, služby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

znalosť odbornej problematiky a problematiky spoločnosti
povinnosť ovládať SW aplikácie určené pre závod
základná znalosť ZP a zákonov z oblasti BOZP
komunikačné a manažérske zručnosti
schopnosť tímovej práce
dobrá znalosť územia Bratislavy
samostatnosť, rozhodnosť, precíznosť, spoľahlivosť, iniciatíva
vodičský preukaz skupiny B
hmotná zodpovednosť
bezúhonnosť

Spoločnosť OLO, a.s. má na území Bratislavy významné postavenie v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi a nezastupiteľné miesto v celom odpadovom hospodárstve hlavného mesta.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Pačutová
E-mail: poslať životopis

ID: 1722062  Dátum zverejnenia: 25.4.2014