Predajca - vodič

Odbytové družstvo sever, družstvo

Miesto práce
Necpaly (okres Martin), Žilinský kraj
Termín nástupu
15.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Plat dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj mlieka a balených mliečnych výrobkov v pojazdnom mliečnom automate a v pojazdnej predajni v obciach a mestách prevažne Žilinského kraja.
Udržiavanie čistoty vo vozidle a v mliečnom automate.
Obsluha mliečnych automatov a skladu mliečnych výrobkov.
Starostlivosť o technický stav vozidla.
Práca v 10-12 hodinových smenách (napr. prvý týždeň práca v dňoch pondelok, utorok, piatok, sobota druhý týždeň práca v stredu a štvrtok).
Zodpovednosť za zverený tovar a peniaze.
Vodič vozidla do 3,5 t.

Zľavy na predávaný sortiment mliečnych výrobkov

Vybraní uchádzači budú emailom pozvaní na ústny pohovor v sídle firmy v Žiline.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vodič

Počet rokov praxe

3

Chuť denne cestovať.
Schopnosť komunikovať so zákazníkmi.
Práca s elektronickou registračnou pokladnicou.
Samostatnosť pri riešení pracovných úloh.
Práca je vhodná pre uchádzačov s bydliskom v okresoch Martin a Turčianske Teplice s možnosťou dochádzať na pracovisko vlastným osobným autom. Začiatok každej pracovnej smeny o 6.00 hod.

Veľkoobchodný nákup tovarov a služieb
Veľkoobchodný a maloobchodný predaj

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1150375  Dátum zverejnenia: 26.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat dohodou