Strážnik

Ochrana a bezpečnosť SE, s.r.o.

Miesto práce
Mlynské Nivy 47, 821 09 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
mesačný fond 161 hod – bez príplatku za sviatok a s príplatkami v čistom 3,30/hod. + nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stráženie objektu administratívnej budovy Apollo

V zmysle kolektívnej zmluvy (príplatky za nočné, soboty, nedele, 100% sviatok), služobný oblek - uniforma, obuv bezplatne, jedálne kupóny vo výške 3,38€

Na pohovor budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú požadované predpoklady

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

- preukaz odbornej spôsobilosti typu "S"
- trestná bezúhonnosť
- práca s PC

Výkon fyzickej ochrany na objektoch SE, a.s. na území SR a iné služby poskytované SE, a.s.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2592826  Dátum zverejnenia: 20.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mesačný fond 161 hod – bez príplatku za sviatok a s príplatkami v čistom 3,30/hod. + nadčasy