Marketingový koordinátor

OC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dlhé Hony 4588/1, Poprad 05801
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Plánovanie a príprava eventov
• Dohľad nad realizáciou eventov
• Kontroling a reporting pre vedenie spoločnosti
• Komunikácia s klientom a nájomcami OC a partnermi OC
• Komunikácia s dodávateľmi a reklamnými agentúrami
• Participácia na čiastkových úlohách Správy OC
• Administratívne činnosti spojené s prípravou eventov
• Vypracovanie marketingových plánov a rozpočtov obchodného centra
• Prezentácia a predaj krátkodobých nájmov
• Prezentácia a predaj atypickej reklamy

Z dôvodu veľkej rozmanitosti Marketingového koordinátora nie je praktické vydávať specifické pokyny pre všetky možné eventuality. Predpokladá sa, že Marketingový koordinátor využije svoje vedomosti a schopnosti na splnenie svojich povinností a v prípade pochybností súvisiacich s ktorýmikoľvek pokynmi sa bude radiť s nadriadeným pracovníkom. Navyše bude musieť plniť ďalšie úlohy nevyhnutné pre zabezpečenie riadneho fungovania, prezentáciu a riadenie obchodného centra a ďalšieho majetku a ich prínosu pre zamestnávateľa a majiteľa.
Marketingový koordinátor dalej zabezpečuje dodržiavanie povinností vyplývajúcich z vnútropodnikových noriem, smerníc a právnych predpisov, je viazaný mlčanlivosťou o vnútorných záležitostiach firmy, informácie a údaje s ktorými pri výkone zamestnania prichádza do styku neposkytuje tretím osobám a zaväzuje sa, že nebude vykonávať žiadnu činnosť, ktorou by došlo k stretu záujmov alebo nežiadúcej konkurencii.

mobilný telefon
notebook
práca v nadnárodnej spoločnosti

životopis s fotografiou a motivačný list v slovenskom jazyku poprosíme zaslať emailom na adresu:
lucia.lucivjanska@cbre.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, marketing, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovedný
dynamický
kreatívny
so zmyslom pre detail

Spoločnosť je vlastníkom siete obchodných centier na Slovensku.

Adresa spoločnosti

OC Slovakia, s.r.o.
Chrenovská 30
949 01 Nitra
ID: 2812820   Dátum zverejnenia: 15.11.2016