Výkonný riaditeľ OOCR Dudince

Oblastná organizácia cestovného ruchu Dudince

Oblastná organizácia cestovného ruchu Dudince, Kúpeľná 109, 962 71 Dudince, Krupina
Termín nástupu
04.09.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba a realizácia marketingu a propagácie cestovného ruchu členov organizácie, kúpeľného Mesta Dudince a regiónu Hont
- zostavovanie a realizácia dlhodobej a krátkodobej koncepcie a stratégie rozvoja cestovného ruchu
- príprava rozpočtu organizácie a spracovanie stratégie získania a čerpania finančných zdrojov
- podávanie žiadostí o získanie finančných príspevkov z dotácií, grantov, projektov
- príprava ročného plánu aktivít, zabezpečovanie jeho plnenia, vyhotovenie výročnej správy o činnosti organizácie a vývoji cestovného ruchu
- zodpovednosť za včasné plnenie úloh vyplývajúcich z uznesení kontrolných orgánov organizácie,
- koordinácia materiálnych, finančných a technických zdrojov organizácie,
- zodpovednosť za výsledky činnosti organizácie,
- zabezpečenie administratívnej agendy OOCR a Turisticko-informačnej kancelárie,
- komunikácia s členmi organizácie, obchodnými partnermi, ministerstvom, VÚC,
- budovanie mediálnych vzťahov, komunikácia prostredníctvom webovej stránky
a sociálnych sietí,
- vedenie podriadených a zodpovednosť za ich výkony, motiváciu, odmeňovanie

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
- žiadosť o prijatie do zamestnania
- štruktúrovaný životopis s uvedením doterajšej praxe vlastnoručne podpísaný
- kópia dokladu o nadobudnutom najvyššom vzdelaní,
- kópia dokladu o jazykovom vzdelaní - ak ste držiteľom
- výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace
- písomný zámer rozvoja OOCR Dudince v rozsahu maximálne 2 strany formátu A4
- písomný súhlas na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení n. p.

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi zašlite do 21.07.2017 (rozhodujúci je dátum podania žiadosti na pošte) na adresu sídla OOCR:
Oblastná organizácia cestovného ruchu Dudince, Kúpeľná 109, 962 71 Dudince
s označením obálky:
NEOTVÁRAŤ – VÝBEROVÉ KONANIE „VÝKONNÝ RIADITEĽ OOCR DUDINCE“
Uchádzačov, ktorí budú spĺňať požadované predpoklady, pozve komisia na účasť vo výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

minimálne 2 roky praxe v oblasti cestovného ruchu, manažmentu, marketingu alebo finančného riadenia, skúsenosti s tvorbou projektov sú výhodou, riadiaca prax je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Personalistika - základy
Mzdové účtovníctvo - základy
Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- znalosť Zákona č. 91/2010 o podpore cestovného ruchu v zn. n. p.
- znalosť regiónu Hont
- znalosť legislatívy v oblasti účtovníctva, verejnej správy a verejného obstarávania výhodou
-organizačné a manažérske schopnosti
- koncepčné myslenie
- komunikačné a prezentačné schopnosti
- zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, kreativita
- bezúhonnosť a spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu
- schopnosť pracovať v tíme, ale aj samostatne

Spoločnosť zabezpečuje podporu a rozvoj cestovného ruchu v kúpeľnom Meste Dudince a prevádzku turisticko - informačnej kancelárie.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kúpeľná 109
96271 Dudince
ID: 3127826   Dátum zverejnenia: 11.7.2017