Leasingový poradca, Banská Bystrica

Oberbank Leasing s.r.o.

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat + motivačná zložka v závislosti od produkcie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie a oslovovanie potencionálnych klientov s ponukou financovania
- vypracovávanie ponúk financovania pre potencionálnych klientov
- poskytovanie odborného poradenstva klientovi
- zabezpečovanie permanentnej starostlivosti o klienta
- budovanie a udržiavanie dobrých vzťahov s klientami a obchodnými partnermi
- zodpovednosť za svoj obchodný plán

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- práca v mladom, perspektívnom kolektíve
- motivačné platové podmienky
- firemné vozidlo

Pozícia ja vhodná aj pre absolventov vysokých škôl s ekonomickým zameraním.

V prípade záujmu o zverejnenú pozíciu zasielajte na e-mail nasledujúce podklady:
- štrukturovaný profesijný životopis v slovenskom jazyku a anglickom/nemeckom jazyku
- motivačný list
- súhlas so spracovaním poskytnutých osobných údajov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Univerzálna leasingová spoločnosť s celoslovenskou pôsobnosťou, financujúca právnické osoby a fyzické osoby - podnikateľov, patriaca do rakúskeho bankového koncernu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2988426  Dátum zverejnenia: 27.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat + motivačná zložka v závislosti od produkcie