Pracovník/čka oddelenia správy zmlúv (len s aktívnym NJ)

Oberbank Leasing s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preklady dokumentov z/do nemeckého jazyka,
- práca so systémami v nemeckom jazyku,
- reporting pre materskú firmu v nemeckom jazyku,
- starostlivosť o nemecky hovoriacu klientelu,
- vymáhanie pohľadávok a starostlivosť o problémových klientov,
- spracovanie ukončených prípadov, odpredaj odobratých predmetov,
- príprava zmluvných podkladov,
- riešenie požiadaviek klientov rôzneho druhu,
- spolupráca s ekonomickým oddelením.

- práca v nadnárodnej spoločnosti
- práca v mladom kolektíve
- motivačné platové podmienky

Životopisy prosíme zasielať v slovenskom a zároveň nemeckom jazyku.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor, ktorý absolvujú v nemeckom jazyku s rakúskym konateľom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- nevyhnutná prax najmä vo vymáhaní pohľadávok a starostlivosti o problémových klientov,
- výhodou znalosť leasingovej problematiky,
- podmienkou je aktívna znalosť nemeckého jazyka,
- tímový hráč,
- vysoká miera výkonnosti, zodpovednosti, samostatnosti a flexibility.

Univerzálna leasingová spoločnosť s celoslovenskou pôsobnosťou, financujúca právnické osoby a fyzické osoby - podnikateľov, patriaca do rakúskeho bankového koncernu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2088979  Dátum zverejnenia: 20.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou