Terénny sociálny pracovník/terénny pracovník

Obec Spišské Bystré

Miesto práce
Michalská 394, Spišské Bystré 059 18, okres Poprad
Termín nástupu
01.06.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa príručky Implementačnej agentúry MPSVR SR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

aktívne vyhľadávanie a kontaktovanie potenciálnych klientov, odborné posudzovanie životnej situácie človeka, poskytovanie základných informácií v krízových situáciách a zabezpečenie potrebných sociálnych služieb, vytváranie individuálnych plánov práce s klientom a jeho realizácia, pomoc pri uplatňovaní ľudských práv, oprávnených záujmov a pri riešení osobných záležitostí

služobný mobilný telefón

Informácie o výberovom konaní

žiadosť je potrebné predložiť do 05.05.2016 do 15.00 h

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

terénna sociálna práca

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

schopnosť pracovať v komunite, riešiť sociálne problémy

Obec Spišské Bystré je samostatný územný samosprávny a správny celok Slovenskej republiky; združuje osoby, ktoré majú na jej území trvalý pobyt a jej základnou úlohou je starostlivosť o všestranný rozvoj jej územia a o potreby jej obyvateľov.
ID: 2529318  Dátum zverejnenia: 22.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa príručky Implementačnej agentúry MPSVR SR