Terénny sociálny pracovník

Obec Mojmírovce

Námestie sv. Ladislava 931/7, 95115 Mojmírovce, Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
01.08.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis práce TSP:
- aktívne vyhľadávanie a kontaktovanie potenciálnych klientov, odborné posudzovanie životnej situácie človeka, poskytovanie základných informácií v krízových situáciách a zabezpečenie potrebných sociálnych služieb, vytváranie individuálnych plánov práce s klientom a jeho realizácia, pomoc pri uplatňovaní ľudských práv, oprávnených záujmov a pri riešení osobných záležitostí;
- sprevádzanie klienta do jednotlivých inštitúcií, pričom kladie dôraz na podporu jeho autonómie a sebestačnosti, orientácia v aktuálne platnej legislatíve, facilitácia pri riešení konfliktov v lokalite, case management, administratívne spracovanie výkonu svojej práce, koordinácia pracovných aktivít s vedením samosprávy v obci a s ostatnými zainteresovanými verejnými a neziskovými inštitúciami a ďalšie.

Záujemcovia o pracovnú pozíciu môžu písomnú žiadosť o prijatie do zamestnania v tlačenej podobe osobne doručiť alebo poštou zaslať na adresu Obec Mojmírovce, Námestie sv. Ladislava 931/7, 951 15 Mojmírovce. Záujemcovia v svojej žiadosti jednoznačne určia, že majú záujem o pozíciu TSP.
Uzávierka na predkladanie žiadostí o prijatie do zamestnania je 4. júla 2017. Záujemcovia, ktorých žiadosti do výberového konania boli doručené po termíne uzávierky, nebudú zaradení do výberového konania.
Zoznam požadovaných dokladov k žiadosti o prijatie do zamestnania:
• žiadosť, v ktorej je jednoznačne určené, o ktorú pozíciu alebo pozície sa kandidát uchádza,
• životopis uchádzača,
• doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, prípadne aktuálne potvrdenie školy o štúdiu,
• uchádzač môže predložiť aj odporúčania alebo pracovné hodnotenia od predchádzajúceho zamestnávateľa alebo organizácií, s ktorými v minulosti spolupracoval alebo iné doklady potvrdzujúce spôsobilosť (certifikáty zo školení a podobne),,
• čestné vyhlásenie o bezúhonnosti alebo výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace,
• súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca, psychológia, právo, sociálne služby a poradenstvo, verejná politika a verejná správa

Obec

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3109916  Dátum zverejnenia: 22.6.2017