Referent stavebného úradu

Obec Hamuliakovo

Dunajská 127/18, 90043 Hamuliakovo, Bratislavský kraj, okres Senec
Termín nástupu
dohodou
dohodou, v zmysle ustanovení zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a nariadenia vlády SR č. 341/2004 Z.z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná agenda stavebného úradu v rozsahu podľa zákona č. 50/1976 Zb. z. (Stavebný zákon v platnom znení ), špeciálneho stavebného úradu podľa čl. II, §3a a § 16 zákona č. 416/2001 Z. z., ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 135/1961 Zb. o pozemných komunikáciách (cestný zákon) v znení neskorších predpisov.

Pracovná doba 37,5 hod./týždenne, stravné lístky vo výške 4,00 €, 5 dní dovolenky naviac v porovnaní s výmerou podľa zákonníka práce na základe kolektívnej zmluvy vyššieho stupňa.

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania
2. Profesijný štruktúrovaný životopis (vrátane tel. a email kontaktu)
3. Fotokópia dokladu o najvyššom ukončenom vzdelaní (diplom)
4. Fotokópia dokladu o absolvovaní osobitnej odbornej spôsobilosti (osvedčenie)
5. Čestné vyhlásenie o bezúhonnosti
6. Súhlas so spracovaním a evidenciou osobných údajov v zmysle zákone č. 122/2013 Z. z.
Písomnú žiadosť je potrebné podať:
1. osobne do podateľne OcÚ počas stránkových hodín, 2. zaslať poštou na adresu obecného úradu alebo zaslať emailom na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

osobitná odborná spôsobilosť pre stavebné úrady

Obecný úrad Hamuliakovo (15 km od Bratislavy, www.obechamuliakovo.sk)
ID: 2935546  Dátum zverejnenia: 9.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, v zmysle ustanovení zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a nariadenia vlády SR č. 341/2004 Z.z.