Učiteľka materskej školy

Občianske združenie priateľov Bulharskej školy Christo

Miesto práce
Záporožská 8, Bratislava
Termín nástupu
02.09.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Spresnenie platových podmienok dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Súkromná materská škola Christa Boteva s výchovným jazykom bulharským v Bratislave hľadá učiteľku materskej školy na TPP.
Bulharský jazyk nie je podmienkou ovládania, anglický jazyk výhodou.

Práca v príjemnom kolektíve rodinného typu, malý počet detí na triedach / cca 15 /. Multikultúrna výchova na triedach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predškolská pedagogika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, ústretovosť, pekný vzťah k deťom, ovládanie výchovno-vzdelávacieho programu ISCED - O.

Občianske združenie priateľov Bulharskej školy Christa Boteva v Bratislave je od roku 2008 zriaďovateľom Súkromnej materskej školy Christa Boteva. Škôlku navštevujú deti rôznych národností - slovenskej, bulharskej, srbskej, ruskej. Tento fakt je predpokladom k rozvoju vzájomného obohacovania a multi-kultúrneho cítenia detí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1791445  Dátum zverejnenia: 25.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Spresnenie platových podmienok dohodou