Účtovník

Občianske združenie ETP Slovensko - Centrum pre udržateľný rozvoj

Miesto práce
Zemplínska 15/A, Košice, Košický kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou pracovníka je vedenie účtovníctva projektov v súlade s platnými právnymi predpismi a zmluvnými dokumentmi projektov. Účtovníctvo projektu musí byť vedené a účtované samostatne, a súčasne ako súčasť účtovníctva celého združenia, a to v súlade so zmluvami medzi zamestnávateľom a partnermi projektov realizovaných združením.

Od pracovníka sa očakáva, že bude schopný samostatne vykonávať nižšie vymenované činnosti:
1. Viesť podvojné účtovníctvo projektov.
2. Účtovať kompletne doložené účtovné prípady (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúru a pod.) v súlade s požiadavkami právnych noriem a potrebami projektov.
3. Účtovať pracovné cesty a cestovné príkazy.
4. Posudzovať správnosť uzatvorených zmlúv, faktúr z daňového a účtovného hľadiska.
5. Spracovávať mzdovú agendu: vypočítať a evidovať mzdy zamestnancov.
6. Spracovávať ročné zúčtovanie zdravotného poistenia pre zamestnancov.
7. Pripravovať podklady a spolupracovať pri spracovaní reportov, správ, žiadostí o platbu, priebežných správ projektov, výročných správ projektov, správ finančného auditu a ďalších správ podľa požiadaviek sponzorov a donorov a projektového manažmentu.

Pre viac informácií kontaktujte prosím ETP Slovensko: 0917 179 639.
Svoj životopis a motivačný list zašlite na adresu: [email protected] v termíne do 14.11.2017.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí majú záujem pracovať v našej organizácii. Všetky životopisy budú dôkladne posúdené, z kapacitných dôvodov si vyhradzujeme právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, flexibilnosť, bezúhonnosť
- skúsenosti s prácou v rozvojových projektoch, v mimovládnych neziskových organizáciách výhodou
- znalosť anglického jazyka výhodou
- skúsenosti s programom MRP a Money S3

ETP Slovensko – Centrum pre udržateľný rozvoj je občianske združenie, ktorého poslaním je podpora regionálneho rozvoja, ochrana životného prostredia a pomoc v rozvoji sociálneho, ekonomického, vzdelávacieho a kultúrneho potenciálu jednotlivcov, organizácií a komunít s dôrazom na znevýhodnené regióny, spoločensky znevýhodnené skupiny a etnické menšiny.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1809268  Dátum zverejnenia: 31.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou