Prijímací technik

A.R.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj tovaru a služieb zákazníkom, príjem vozidiel do servisu, komunikácia so zákazníkmi s dodávateľmi. Riadenie práce mechanikov.

Práca v stabilnej firme, ktorá je lídrom na slovenskom trhu, mladý kolektív. Odborné školenia interné/externé, firemná podpora.

Vaše žiadosti a životopisy posielajte mailom na adresu: [email protected]. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní a pozývaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Príjemné vystupovanie a komunikácia, samostatnosť, iniciatíva, záujem o profesný aj osobnostný rozvoj.
Prax a automobilovom priemysle výhodou

Obchodno-výrobná spoločnosť A.R.S. pôsobí na trhu od roku 1992. Hlavný predmet činnosti je predaj, protektorovanie a servis pneumatík. Ponúkame motoristom kompletné služby osobného a nákladného pneuservisu, ako aj rýchloservisné služby pre osobné a úžitkové vozidlá. Predaj osobných a nákladných pneumatík rôznych značiek formou maloobchodu, veľkoobchodu a vozovým parkom. Spoločnosť prevádzkuje 8 pneuservisných prevádzok v mestách BB, PD, BA, NR, TT, TN, KE a ZA.
ID: 2526427  Dátum zverejnenia: 26.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou