Regionální obchodní manažer

Obchodní společnost

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Společnost z módní branže v souvislosti s plánovaným otevřením nových prodejen na českém trhu hledá kandidáty na pozici:

REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ MANAŽER

Pracovní náplň:
• Zodpovědnost za řízení a provoz prodejen ve svěřeném regionu
• Koordinace a organizace práce jednotlivých prodejen
• Realizace a plnění prodejních cílů
• Zodpovědnost za výsledky jednotlivých prodejen a výsledky zaměstnanců prodejen.
• Nábor, školení a motivace zaměstnanců
• Implementace a verifikace prodejních postupů a procedur
• Příprava analýz, reportů a pod.

Nabízíme:
• zajímavé finanční ohodnocení (základ + prémie)
• zázemí a možnost osobního rozvoje v stabilní společnosti
• práci v profesionálním teamu
• samostatnost v jednání
• potřebné pracovní pomůcky a benefity

Poskytnutím svých osobních údajů obsažených v profesním životopise dávám v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi Vaší společnosti. A to na dobu evidence v databázi uchazečů, nejdéle po dobu 1 roku, pokud sám nepožádám dříve o zrušení této evidence.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
• Minimálně 3 roky praxe v maloobchodě
• Minimálně 2 roky praxe na podobné pozici manažera
• Schopnost řídit prodej v souladu s pracovními plány
• Schopnost řídit a pracovat s jednotlivými prodejnami
• Zkušenosti s řízením týmu zaměstnanců
• Realizaci prodejních cílů
• Obchodní dovednosti a kladný přístup k zákazníkovi
• Asertivita a komunikační dovednosti, snadné navázání kontaktů
• Vysoce vyvinuté organizační schopnosti a zároveň organizace práce podřízených
• Schopnost pracovat v týmu
• Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
• Řidičský průkaz sk. B

Společnost z módní branže
ID: 3074377  Dátum zverejnenia: 24.5.2017