Asistent/ka predaja v predajni PALMERS

Obchodné oddelenie Rakúskeho veľvyslanectva

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Renomovaná rakúska značka luxusnej spodnej bielizne PALMERS hľadá do tímu novootvorenej predajne v nákupnom centre Avion v Bratislave asistentku/asistenta predaja.

Hľadáme komunikatívnu osobnosť, ktorá sa bude vedieť zákazníčkam prihovoriť, poradiť im pri výbere a predať ponúkaný sortiment. Nástup možný ihneď.

Aké skúsenosti a znalosti by ste mali mať:
- skúsenosti s predajom v retaili
- skúsenosti s predajom luxusného tovaru výhodou
- dlhoročné skúsenosti s predajom sú vítané
- samostatnosť a spoľahlivosť, flexibilita
- komunikačná znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je podmienkou (postačuje úroveň mierne pokročilý, t.j. A2/B1)
- záujem o aktívny a individuálny prístup k zákazníkom, orientácia na zákaznícky servis
- záujem o módu a spodnú bielizeň
- sympatické vystupovanie a upravený vzhľad

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom a aj v ANGLICKOM alebo NEMECKOM jazyku, spolu s fotografiou.

Informácie o predávanom sortimente nájdete na stránke www.palmers.at

Ponúkame:
• profesionálne školenia a zamestnanecký tréning vo Viedni
• možnosť sebarealizácie v butiku s luxusnou spodnou bielizňou
• velmi príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív
• zázemie silnej a úspešnej mezinárodnej spoločnosti Palmers
• zamestnanecké zľavy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Renomovaná rakúska značka luxusnej spodnej bielizne PALMERS.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Obchodné oddelenie Rakúskeho veľvyslanectva je jedným z viac ako 100 oficiálnych zastúpení Rakúskej hospodárskej komory (WKÖ) vo svete. Nakoľko je členstvo v tejto komore povinné, zastupujeme viac ako 300.000 rakúskych spoločností.
ID: 3163886  Dátum zverejnenia: 18.9.2017