Projektant/ Projektantka pre statiku - projekty debnenia a výstuže - práca vo Viedni

Obchodné oddelenie Rakúskeho veľvyslanectva

Miesto práce
A-1150 Viedeň, Rakúsko
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
podľa rakúskej kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rakúska projektová kancelária pre statiku BÜRO DI FRANZ GÖTSCHL hľadá s nástupom ihneď

projektanta/ projektantku na prípravu projektov debnenia a výstuže (armovanie) v softvéri ALLPLAN alebo ABIS-Plan.

Požadované jazykové znalosti: slovenský jazyk alebo nemecký jazyk alebo anglický jazyk.

Práca je vhodná aj pre absolventku/absolventa univerzity, resp. vysokej školy s krátkou praxou.

Možnosť práce na trvalý pracovný pomer. Miesto výkonu práce vo Viedni (1150 Wien) s dobrou dostupnosťou prostredníctvom verejnej dopravy.
Mzdové ohodnotenie podľa rakúskej kolektívnej zmluvy.

V prípade záujmu o pracopvnú pozíciu pošlite prosím životopis a podklady na adresu Office.Bratislava@advantageaustria.org.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Rakúska projektová kancelária pre statiku BÜRO DI FRANZ GÖTSCHL so sídlom vo Viedni: http://www.ziviltechnik.at/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Projektovanie debnenia a výstuže / Statika

Počítačové znalosti - používateľ

Allplan - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základné znalosti softvéru ALLPLAN alebo ABIS-Plan sú podmienkou.

Obchodné oddelenie Rakúskeho veľvyslanectva je jedným z viac ako 100 oficiálnych zastúpení Hospodárskej komory Rakúska vo svete. Nakoľko je členstvo v tejto komore povinné, zastupuje viac ako 300.000 rakúskych spoločností.

ADVANTAGE AUSTRIA - Obchodné oddelenie Rakúskeho veľvyslanectva
P.O.Box 138
814 99 Bratislava
ID: 2686016   Dátum zverejnenia: 16.11.2016