Technický manažér/manažérka

Obchodné oddelenie Rakúskeho veľvyslanectva

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme firemná skupina, ktorá podniká v oblasti zhotovovania, údržby a modernizácie zdvíhacích zariadení. Naše projekty realizujeme prevažne v Rakúsku a Nemecku, projektová príprava a plánovanie sa uskutočňuje na Slovensku, dimenzovanie a projektové práce v Rakúsku a Nemecku. Objednávky, ako aj projektovanie konštrukcií robíme na Slovensku, kde máme aj niekoľko dodávateľov. V blízkej budúcnosti plánujeme vybudovanie novej prevádzky na Slovensku, v ktorej chceme vybudovať aj vlastnú produkciu. Hľadáme preto

technického manažéra / manažérku.

Náplň práce:

- sledovanie kusovníkov a zoznamov tovaru, koordinácia s dodávateľmi a sledovanie dodacích termínov, koordinácia projektu (podľa aktuálnych potrieb) medzi projektovými technikmi a konštrukčnými technikmi ako aj produktových špecifík
- technický nákup podľa pravidiel hospodárnosti
- koordinácia a dohľad nad projektami
- zadávanie dodacích termínov do systému a koordinácia doručenia tovaru
- podpora pri budovaní prevádzky so strojovým parkom

- Podnetné a rozmanité pracovné úlohy
- Finančné ohodnotenie výkonu
- Obvyklé príplatky (v závislosti od kvalifikácie a skúseností )
- Služobné vozidlo dá k dispozícii firma Flügel & Klement GesmbH

Ak Vás uvedená pracovná ponuka oslovila, pošlite prosím Váš životopis s fotografiou a motivačným listom v ANGLICKOM alebo NEMECKOM JAZYKU emalom na adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Sme firemná skupina, ktorá podniká v oblasti zhotovovania, údržby a modernizácie zdvíhacích zariadení. Naše projekty realizujeme prevažne v Rakúsku a Nemecku, projektová príprava a plánovanie sa uskutočňuje na Slovensku, dimenzovanie a projektové práce v Rakúsku a Nemecku. Objednávky, ako aj projektovanie konštrukcií robíme na Slovensku, kde máme aj niekoľko dodávateľov. V blízkej budúcnosti plánujeme vybudovanie novej prevádzky na Slovensku, v ktorej chceme vybudovať aj vlastnú produkciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický manažment, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Váš profil:

- veľmi dobrá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka; nemecký jazyk výhodou (patričné ovládanie nemeckého jazyka slovom aj písmom)
- úspešné absolvovanie štúdia technického manažmentu, resp. štúdium v oblasti strojárstva/strojárskych zariadení a konštrukcií
- excelentné ovládanie príslušných programov
- schopnosť obsahovo štrukturovaného a predvídavého myslenia a konania
- výrazný organizačný talent a schopnosť rýchleho chápania
- absolútna lojalita a diskrétnosť
- vysoká miera angažovanosti, flexibilita a zodpovedný prístup
- vodičský preukaz skupiny B
- upravený výzor a zdvorilé vystupovanie s orientáciou na cieľ

Obchodné oddelenie Rakúskeho veľvyslanectva je jedným z viac ako 100 oficiálnych zastúpení Rakúskej hospodárskej komory (WKÖ) vo svete. Nakoľko je členstvo v tejto komore povinné, zastupujeme viac ako 300.000 rakúskych spoločností.
ID: 2254085  Dátum zverejnenia: 18.9.2015