Obchodný zástupca / obchodná zástupkyňa

Obchodné oddelenie Rakúskeho veľvyslanectva

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
apríl 2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Book Good Look je rýchlo sa rozvíjajúca online platforma pre rezerváciu termínov v salónoch krásy.
V rámci vstupu na slovenský trh spoločnosť Laurenz Rainer Gröbner hľadá na pozíciu v Bratislave

obchodného zástupcu / zástupkyňu

Online rezervačná platforma sídli na stránke www.bookgoodlook.com a v súčasnosti prebieha príprava jej slovenskej verzie.

Aká je náplň práce?

Hlavnou úlohou je osobný kontakt a získavanie partnerských salónov krásy (kaderníctva, kozmetické salóny…). Spoločnosť sa s Vami bude pravidelne kontaktovať ohľadne ďalšieho postupu a poskytne i cieľové kontakty. Na začiatku Vás bude pri prvých osobných stretnutiach sprevádzať zástupca spoločnosti.

VAŠE ŽIVOTOPISY PROSÍM ZASIELAJTE EMAILOM:

email: [email protected]
alebo

Jedinečná ponuka pre Vás:

- Produkt sa vyznačuje veľmi dobrou predajnosťou, nakoľko majú salóny bezplatne k dispozícii 2-mesačnú testovaciu fázu. Následné náklady spojené s využívaním registrácií cez platformu www.bookgoodlook.com sú pre salóny nízke.

- Práca na skrátený úväzok (2-3 dni týždenne); ideálna práca popri štúdiu.
- Flexibilné plánovanie času.
- Fixná zložka platu a prémie podľa úspešnosti (výška platu dohodou).
- Možnosť vedúcej pozície v distribúcii v rámci Slovenska.

Informácie o výberovom konaní

Staňte sa členom medzinárodného tímu!

Vaše životopisy prosím zasielajte spoločnosti Laurenz Rainer Gröbner
PRIAMO NA NIŽŠIE UVEDENÚ EMAILOVÚ ADRESU:

Laurenz Gröbner
Tel.: +43 664 181 76 31
email: [email protected] alebo
Pulvermühlweg 11
A-3250 Wieselburg

V prípade záujmu o dohodnutie termínu nezáväzného stretnutia zavolajte na vyššie uvedené telefónne číslo alebo pošlite e-mail.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aké sú predpoklady?

- výborná znalosť slovenského jazyka
- znalosť nemeckého jazyka alebo anglického jazyka – stredne pokročilá úroveň
- čiastočné skúsenosti s predajom
- znalosť práce s internetom
- vystupovanie na vysokej úrovni

Obchodné oddelenie Rakúskeho veľvyslanectva je jedným z viac ako 100 oficiálnych zastúpení Rakúskej hospodárskej komory (WKÖ) vo svete. Nakoľko je členstvo v tejto komore povinné, zastupujeme viac ako 300.000 rakúskych spoločností.
ID: 1954795  Dátum zverejnenia: 21.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou