Manažér logistiky

Výrobná spoločnosť

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2800 EUR/mesiac, plus bonusy podľa výsledkov oddelenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie oddelenia logistiky vo výrobnom závode, spočívajúca najmä v nasledovných činnostiach:

- organizácia práce oddelenia
- riadenie, výber a rozvoj podriadených
- komunikácia so zákazníkmi
- koordinácia procesov s inými oddeleniami spoločnosti (výroba, kvalita...)
- monitorovanie dostupnosti a stavu zásob materiálu
- riadenie výkonu oddelenia, zavádzanie zlepšovania procesov
- schvaľovanie objednávok zákazníkom (komunikácia s výrobou)
- zodpovednosť za dodržiavanie platných externých noriem pre kvalitu podľa systému manažérstva kvality

Miesto výkonu práce sa nachádza v Bratislavskom kraji.

- práca vo významnej, stabilnej spoločnosti
- rôzne sociálne benefity
- podpora vlastného rozvoja a vzdelávania
- možnosť odborného a kariérneho rastu
- služobný automobil aj na súkromné účely

Výberové konanie sa uskutoční v mesiacoch august a september 2015.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer výhodou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy
Oracle Database - Základy

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti s riedením logistiky vo výrobnej spoločnosti sú podmienkou pre zaradenie uchádzača do výberového procesu.

- aktívna znalosť nemeckého jazyka (aspoň na úrovni stredne pokročilý - denná komunikácia) a zároveň aj znalosť anglického jazyka (aspoň na úrovni mierne pokročilý - písomná komunikácia) - sú zásadnou podmienkou pre zaradenie do výberového procesu
- skúsenosti s JIT a automotive sú silnou výhodou
- skúsenosti s QRQC, 5S a 8D výhodou

- schopnosť riadiť, motivovať a rozvíjať kolektív
- analytické zručnosti
- organizačné schopnosti (riadenie kolektívu - nad 10 ľudí na rôznych pozíciách stredného manažmentu)
- silené komunikačné schopnosti (smerom k interným a externým zákazníkom)

ID: 2206502  Dátum zverejnenia: 3.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2800 EUR/mesiac, plus bonusy podľa výsledkov oddelenia