Majordomus/ správca

Obchodná spoločnosť

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• osobná asistencia zákazníka v nasledovných oblastiach:
- drobné údržbárske práce v rámci technického zabezpečenia
nehnuteľnosti zabezpečené osobne, resp. dodávateľsky
- staroslivosť o bazén a záhradu, vonkajšie plochy
- rozvoz osôb podľa požiadaviek
- zaisťovanie nákupov podľa požiadaviek
- starostlivosť o vozový park (zaisťovanie potrebnej údržby a opráv)
- komunikácia so štátnymi organizáciami (poistné udalosti atď.)

Ak vás táto ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený/-á do výberového konania, zašlite nám Váš životopis spolu s krátkym motivačným listom výhradne prostredníctvom portálu www.profesia.sk.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Životopisy starostlivo posúdime a v prípade, že budete spĺňať naše požiadavky, budeme Vás kontaktovať s informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

UPOZORNENIE:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje spoločnosti svoj súhlas so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.
Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.
Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Aký je majordómus podľa našich predstáv?
• takmer neviditeľný, ale vždy po ruke a nenahraditeľný;
• trestne bezúhonný;
• má pozitívny vzťah k ľuďom; pomoc druhým mu spôsobuje radosť a vnútorné uspokojenie;
• samostatný s aktívnym prístupom k pracovným povinnostiam;
• diskrétny, slušný, rozvážny, príjemný, schopný sebareflexie; reprezentatívny;
• veľmi lojálny;
• časovo veľmi flexibilný;
• manuálne zručný; vie si poradiť s drobnými technickými problémami a opravami v rámci bežného chodu domácnosti;
• zastane prácu záhradníka v bežnej starostlivosti o záhradu, postará sa o bazén;
• komunikatívny (ale nie klebetný :)); čo nezvládne urobiť sám, to dokáže samostatne zabezpečiť dodávateľsky;
• má príjemné, kultivované vystupovanie, rečový aj písomný prejav;
• schopný nadhľadu a odhadu situácie;
• bez problémov si poradí na úradoch;
• má zmysel pre poriadok a systém;
• dokáže zastať úlohu osobného vodiča; VP skupina B; min. 200 000 km bez nehody
• hravo si poradí s komunikáciou na úradoch;
• dobre sa orientuje v Bratislave;
• vyhláška 508/2009 § 21, príp. § 22 výhodou;
• komunikácia v anglickom, resp. nemeckom jazyku výhodou;
• prax na podobnej pozícii výhodou
... skrátka super chlap na správnom mieste...

Spoločnosť je súčasťou stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej skupiny, ktorá pôsobí v 70 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 154 000 zamestnancov v oblasti energetiky, správy nehnuteľností a inštalácií technológií.
ID: 2118899  Dátum zverejnenia: 25.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou