Operátor/-ka Call centra s maďarským jazykom

O&M Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Telefonická komunikácia s klientmi
- Poskytovanie všeobecných informácií o produktoch
- Poskytovanie servisu, riešenie požiadaviek klientov
- Samostatnosť a zodpovednosť za kvalitu svojej práce
- Bežné administratívne práce
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami

Ponúka Vám prácu na infolinke - nejedná o aktívne oslovovanie - predaj cez telefón! Ide o poskytovanie informácií klientom, ktorí volajú na zákaznícku linku.

- Možnosť profesijného rastu
- Zlepšenie komunikačných schopností

Hľadáme flexibilného človeka, ktorý ovláda slovenský jazyk plus maďarský jazyk. Ponúkame možnosť kariérneho rastu, ako aj možnosť pracovať na iných oddeleniach spoločnosti.

V prípade záujmu o danú pozíciu zasielajte prosím Váš životopis spolu s motivačným listom v SLOVENSKOM JAZYKU.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Energetické spoločnosti v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v call centre min 1 rok (brigáda, TPP) je výhodou
- veľmi dobré komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
- zodpovednosť a dôslednosť
- dochvíľnosť, flexibilita v rámci dochádzky a kooperácia

O&M Consulting, s.r.o. je dynamická spoločnosť s dobrým zázemím, ktorej vízia je postavená na neustálom zlepšovaní sa. Silnou stránkou spoločnosti je kvalitné poradenstvo a poskytovaný servis spoločnostiam v oblasti bezpečnosti ochrany zdravia, majetku, a energetiky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1865294  Dátum zverejnenia: 2.11.2015