Informace o pracovním místě

Místo práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčianský kraj, Nitranský kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
NWT a.s.

Společnost NWT a.s. hledá nové pracovníky do svého týmu.

Obchodní manažer cloudových služeb Microsoft pro SR/AU

NWT a.s.

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za obchodní aktivity ve svěřeném regionu (Slovensko,Rakousko)
  • Aktivní prodej – nabízení služeb privátního a veřejného cloudu
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Udržování a prohlubování současných obchodních vztahů
  • Komunikace s klíčovými obchodními partnery
  • Zpracování přijatých poptávek od zákazníků, tvorba nabídek, vyřizování objednávek od zákazníků
  • Efektivní spolupráce s ostatními odděleními zaměstnavatele
  • Odpovědnost za plnění stanovených cílů

Požadavky:

  • Min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • Prokazatelné obchodní zkušenosti
  • Orientace v oblasti IT a zájem o aktuální dění v oboru
  • Dobrá znalost MS Office
  • Orientace v produktech Microsoft a licenční politice velkou výhodou
  • Bydliště Bratislava nebo Vídeň výhodou
  • Komunikativnost a řešení problémů
  • Ochota učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Jazyky: Slovenština – rodilý mluvčí, Němčina – na komunikativní úrovni, schopnost vést obchodní jednání

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Profesní a osobnostní růst v dynamické společnosti
  • Úzká spolupráce se společností Microsoft
  • Školení
  • Práce s moderními technologiemi
  • Firemní benefity
  • Automobil i pro soukromé účely
  • Home Office
  • Nástup možný ihned

Adresa společnosti
Třída Tomáše Bati 269
76001 Zlín
Kontakt
Kontaktní osoba: Veronika Očadlíková
Tel.: 570 570 491
E-mail: poslat životopis

Poslat společnosti životopis
ID: 2802743   Dátum zverejnenia: 8.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.