Robotník a strojník vodorovného dopravného značenia

NVB LINE s.r.o.

Místo práce
Kvasice, Okres Kroměříž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hľadáme zamestnancov na pozíciu robotník a strojník vodorovného dopravného značenia

Ponúkame:

- Mzdu 25.000, - Kč až 35.000, - Kč (tj. 926 EUR - 1.296 EUR)

- Príspevok na stravovanie

- Príspevok na ubytovanie

- Mobilný telefón

- Platené voľno nad rámec riadnej dovolenky

- Hlavný pracovný pomer na dobu určitú

Uvítame:

- Európsky vodičský preukaz skupiny C, CE (sk. B podmienkou)

- Znalosť českého jazyka na komunikatívnej úrovni

- Prax, skúsenosť s vodorovným dopravným značením

- Časovú flexibilitu

Jedná sa o prácu po celej ČR, sídlo spoločnosti je v Kvasice.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2943598  Dátum zverejnenia: 23.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.