Medicínsky Reprezentatnt - Medical Nutrition

Nutricia s.r.o.

Prievozská 4, Bratislava, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Malacky, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Rimavská Sobota, okres Zvolen, okres Piešťany, okres Senica, okres Levice, okres Nové Zámky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Produktových špecialistov/obchodných zástupcov do nášho obchodného tímu pôsobiaceho v těchto regionech:
1. Zvolen, Brezno, Banská Štiavnica, Detva, Krupina, Veľký Krtíš, Poltár, Lučenec, Rimavská Sobota
2. Nitra, Zlaté Moravce, Šaľa, Komárno, Nové Zámky, Levice
3. Malacky, Senica, Skalica, Myjava, Trnava, Piešťany, Hlohovec, Topoľčany

Produktový/á špecialista/ka bude:
- zodpovedný/á za predajné výsledky vo svojom regióne
- plniť predajné ciele za zverený región pomocou vytvárania vzťahov u našich kľúčových zákazníkov
- vytvárať status preferovaného partnera za účelom dosiahnutia trvalého rastu predaja
- vytvárať partnerské vzťahy so zákazníkmi, riadiť svoj región, orientovať sa v konkurenčnom prostredí
- poskytovať zákazníkom hodnoty a riešenia v oblasti zdravotnej starostlivosti

Hlavné zodpovednosti:
- Identifikácia predajných príležitostí k rozvoju predaja vo svojom regióne
- Implementácia stratégií podľa jednotlivých predajných cyklov a dosahovanie stanovených ukazovateľov – KPI
- Vypracovanie a používanie territory business plánu na management regiónu – stanovenie obchodných cieľov pre jednotlivých kľúčových alebo potenciálnych zákazníkov
- Mapovanie zákazníkov, targeting, segmentácia vo svojom regióne
- Návštevy zákazníkov
- Plánovanie návštev, analýza regiónu a návrhy predajných aktivit
- Príprava, analýza a podávanie správ o obchodných návštěvách
- Spolupráca s ostatnými kolegami – zdieľanie skúseností a úspechov s tímom
- Spolupráca na aktivitách vedúcich k neustálemu zlepšovaniu vlastného výkonu a rozvoja

POŽIADAVKY NA KANDIDÁTOV/KANDIDÁTKY:
 Vysokoškolské vzdelanie medicínského, farmaceutického, prírodovedného alebo príbuzného smeru výhodou
 Skúsenosti na pozícii Medicínskeho Reprezentanta najmenej 2 roky
 Výborné komunikačné schopnosti
 Plánovacie schopnosti (time-management)
 Veľmi dobré predajné zručnosti, prezentačné schopnosti, kultivovaný prejav
 Orientácia na zákazníka, obchodné myslenie, zápal pre vec
 Otvorenosť, motivácia, odhodlanosť, empatia
 Zacielenie na výsledky, silné zameranie na spoluprácu a komunikáciu s ľuďmi
 Ochota cestovať (región Slovenska, Česká republika, zahraničné kongresy)
 Vodičský preukaz
 Práca na PC (MS Office)
 Znalosť AJ výhodou

PONÚKAME:
• Prácu v priateľskom prostredí
• Zázemie medzinárodnej spoločnosti s vedúcou pozíciou na trhu
• Profesijné a osobný rozvoj, vzdelávanie
• 5 týždňov dovolenky
• Sick leave
• Zamestnanecké zľavy na produkty spoločnosti
• Príspevky na vzdelávanie, šport, kultúrne vyžitie, starostlivosť o zdravie a cestovanie
• Ostatné firemné benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

NUTRICIA
Sme tu preto, aby sme pomáhali deťom v ich zdravom vývoji a zvyšovali kvalitu života chorým ľuďom. Už viac ako sto rokov preto vyvíjame a vyrábame dojčenskú a enterálnu klinickú výživu.

Nutricia je veľká nadnárodná spoločnosť a patrí do koncernu Danone.Tešíme sa zázemiu veľkej korporácie a pritom u nás panuje veľmi priateľská až rodinná atmosféra.

Hľadáme kolegu / kolegyňu, ktorý (á) sa nebojí osobnej zodpovednosti, dokáže tvrdo pracovať pre zmysluplnú vec a vie budovať dobré vzťahy s ľuďmi okolo seba.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2937870  Dátum zverejnenia: 9.11.2017