Obchodní zástupce Pharma (region jih středního Slovenska)

Nutricia s.r.o.

Místo práce
Prievozská 4, Banskobystrický kraj, Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis pozice

- Návštěvy lékáren a mateřských center ve svěřeném regionu (okresy BN, BB, BS, BR, DT, KA, LV, LC, NR, PE, PT, PD, RS, TO, VK, ZM, ZV, ZC, ZH)
- Propagace a prodej kojenecké a dětské výživy (veškerý sortiment naší společnosti)
- Organizace a realizace seminářů pro lékárny
- Účast na odborných seminářích a konferencích

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme

- Práce v přátelském a příjemném prostředí
- Zázemí mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
- Možnost odborného a kariérního růstu a osobního rozvoje
- Tréninkové a vzdělávací aktivity
- 5 týdnů dovolené
- Pracovní volno pro případ nemoci
- Možnost nákupu produktů za zvýhodněné ceny
- Podpora žen před / v průběhu / po mateřské dovolené
- Příspěvky na vzdělávání, sport, kulturu, zdraví a cestování
- Další firemní benefity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Profil kandidáta
- SŠ/VŠ, zdravotnické zaměření výhodou
- Předchozí obchodní zkušenost s prodejem do lékáren, nebo jako medicínský reprezentant
- Angličtina na komunikativní úrovni
- Vitální, optimistická osobnost se schopností zaujmout
- Profesionální a příjemné vystupování a sebeprezentace
- Obchodní nadání, komunikační a prezentační dovednosti
- Vysoké pracovní nasazení
- Schopnost pracovat v týmu
- Řidičský průkaz, ochota cestovat
- Ochota učit se a odborně se rozvíjet
- Bydliště v rámci regionu, optimálně v jeho centru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme tu proto, abychom pomáhali dětem v jejich zdravém vývoji a zvyšovali kvalitu života nemocným lidem. Již více než sto let proto vyvíjíme a vyrábíme kojeneckou a enterální klinickou výživu.

Nutricia je velká nadnárodní společnost a patří do koncernu Danone.
Těšíme se zázemí velké korporace a přitom u nás panuje velmi přátelská až rodinná atmosféra. V práci si všichni tykáme a na přílišné formality si nepotrpíme.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2157400  Dátum zverejnenia: 26.6.2015